از آنجایی که همیشه نیاز به یک منبع آنلاین معتبر برای آموزش رفتار درست با مردان ، درک ذهنیت مردان و بهبود ارتباطات عاطفی احساس میشده و همیشه شاهد این بوده ایم که دختران و زنان سرزمینمان در مورد ارتباط با مردان به سوالات و مشکلاتی برمی خورند و منبع خوبی وجود ندارد که به آن مراجعه کنند ، تصمیم گرفتیم شروع به انتشار مطالبی در این مورد کنیم . مشاوران متخصص و کارآمد در این زمینه را استخدام کردیم و به کمک این دوستان پکیج های آموزشی ، کتاب های ترجمه شده و مطالب آموزشی جدید به سایت و صفحه اینستاگرام مجموعه افزودیم .

موسسه رهنمود نقش آفرینان آرامش با کادر مجرب و آموزش دیده آماده خدمات دهی ، آموزش و مشاوره در این زمینه به شما عزیزان می باشد .

اهداف مجموعه

3.پکیج های آموزشی و کتاب

نیاز به تمرین روزانه ، کسب اطلاعات از طریق کتاب و پکیج همیشه در یادگیری بهتر احساس میشود . به همین دلیل در کنار یک مشاوره مفید و کارآمد تعدادی پکیج آموزشی برای شما عزیزان تهیه شده که میتواند راه گشای بسیاری از مسائل شما باشد .

2.مشاوره

در کنار این مطالب آموزشی افرادی وجود دارند که نیاز به صحبت ، کسب راهنمایی و مشاوره با فردی متخصص خواهند بود . با استفاده از کادر مجرب ما همواره آماده خدمات رسانی در زمینه مشاوره به شما هستیم . کافی است از طریق سایت ، صفحه اینستاگرام و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید .

1.اهداف آموزشی

اصلی ترین هدف مجموعه ارایه آموزش های رایگان در قالب پست های اینستاگرام ، استوری ها و صفحات وب سایت ماست . این آموزش های رایگان ، به راحتی برای همه قابل دسترس هستند .

مشاورین و اعضای مجموعه

زهرا نجف لو

کارشناس ارشد مشاوره

آیدا احمدی

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

رویا غلامی

کارشناس ارشد

پیمانه افضل هوشمند

دکتری روانشناسی

مینا تاران

کارشناس ارشد مشاوره

حدیثه مبارکی

مدرس دوره های آموزشی