دکتر ایوان ( dr ivan joseph)  که یک مربی حرفه ای تیم فوتباله میگه : همه پدر مادر ها پیش من میومدن تا ببینن پسرشون میتونه پیش من آموزش ببینه و مربی ای مثل من بشه ؟ و سوالی که من  همیشه ازش میپرسیدم این بود که پسرتون چه ویژگی مثبتی داره ؟

پاسخ ها معمولا این بود :

 • پسر من پاهای قوی ای داره ، یا دید خوبی داره یا خیلی سریع میدوه  یا چیزهایی شبیه این .

اما اگر بخوام باهاتون صادق باشم اینا آخرین چیزهایی بودن که من از یک بازیکن میخواستم . مهم ترین چیز از نظر من

اعتماد به نفس بود .

اعتماد به نفس

بدون این مهارت ( و من عمدا از کلمه مهارت استفاده میکنم چون اعتماد به نفس یک مهارته که قراره باهم یادش بگیریم ) ، یک مربی( یا بازیکن فوتبال ) به جایی نخواهد رسید ، زیرا زمانی که شما اعتمادتون رو به خودتون از دست میدید نمیتونید در هیچ کاری موفق بشید .

اعتماد به نفس به نظر من به این معنیه که شما انقدر به خودتون اعتماد داشته باشید که بدونید هر کاری رو می تونید انجام بدید . مهم نیس چقدر اون کار سخته و یا حتی ناممکنه . ممکنه بگید این خیلی سخته ، من خیلی خجالتیم ، من توانایی پایینی دارم من فلانم من بیسارم …. و با این جملات مرتبا خودتون و سطح تواناییتون رو پایین بیارید .

چون ما چیزی هستیم که باور داریم هستیم ، چون کم کم باور کردیم که توانایی نداریم ، اعتماد به نفس نداریم و …

یکم قبل تر از کلمه مهارت استفاده کردم ، چون باور دارم اعتماد به نفس میتونه آموزش داده بشه و هدف من هم از این پکیج آموزش اعتماد به نفس به شماست .

خب اول از همه بگم که تنها راه برای به دست آوردن اعتماد به نفس فقط یک چیز هست : تمرین ، تمرین و تمرین .

هیچ دکمه جادویی یک روزه و یک ساعته ای وجود نداره . پس اگر میخواهید این پکیج رو شروع کنید همین الان خودتون رو آماده این مسیر کنید . اگر نمیخواهید تمرین کنید و اومدید اینجا که یک پکیج رو بخونید ، تمرین هاش رو انجام ندید و سرسری رد بشید و بعدش اعتماد به نفس پیدا کنید راه رو اشتباه اومدید .

من شاگردی داشتم که دستهای غیر قابل انعطافی داشت و هر بار براش توپی پرتاب میکردم توپ از دستش می افتاد . بهش گفتم برای ۸ ماه روزی ۳۶۰ بار توپ رو به دیوار بزنه  و حالا اون برای تیم فوتبال اروپایی بازی میکنه .

جادو شد ؟ نه .

تمرین ، تمرین و تمرین باعث شد او به اینجا برسه .

مشکل میدونید کجاست ؟ اونجا که ما انتظار داریم اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم بدون اینکه تمرینی براش کرده باشیم و این دقیقا مثل این میمونه که انتظار داشته باشید بازیکن خوبی باشید بدون اینکه ساعت ها براش تمرین کرده باشید .

مشکل اینجاست که بعد از یک بار شکست ممکنه نا امید بشید و دست از تمرین کردن بردارید . شاید اصلا تا الان بارها تمرین کردید که با اعتماد به نفس تر باشید ولی وقتی نتیجه نگرفتید گفتید :خب من همینم دیگه ، اینطوری به دنیا اومدم و نمیشه عوضش کرد .

ادیسون برای اختراع برق تعدادی بین هزار تا ده هزار شکست داشت و با خودش نگفت من اینطوری به دنیا نیومدم که تواناییش رو نداشته باشم . هر مهارتی ممکنه در خلالش همراه با شکست باشه . راه حل فقط تمرین و مقاومته .

خب حالا یکی از بهترین راههایی که میتونید اعتماد به نفس رو تمرین کنید چیه ؟ صحبت با خود . ( که این رو هم در پکیج بهتون آموزش میدم ، عجله نکنید )

امروز صبح که خواستید لباستون رو بپوشید و شلوار جینتون رو پوشیدید ، اگر خانم باشید احتمالا با خودتون گفتید : وای چقد تو این لباس چاق شدم . اگر مرد باشید گفتید چقدر عضلاتم کم شده باید ورزش کنم . همه ما صحبت هایی با خودمون داریم که مدام دارن در ذهنمون پخش میشن . همه ما یک صحبت های منفی ای در ذهنمون داریم که همیشه و در هر موقعیتی ممکنه برامون پخش بشن .

احتمالا شنیدید که میگن : افکار تبدیل به واقعیت ها میشن ، پس چرا همیشه افکار منفی درمورد خودمون داریم ؟ راه رهایی از این افکار چیه؟ قراره اینها رو باهم یاد بگیریم .

میدونید مهم  ترین جمله “محمد علی کلی” چی بود ؟

Confidence

من بهترین هستم .

 باید تایم های در سکوت و موقع تنهایی ، در تختخواب یا موقع مسواک زدنتون باشن که با خودتون بگید : “این منم که کاپیتان کشتی خودمم و این منم که مسئول چیزیم که داره برام اتفاق میفته ” اگر خودتون این رو باور نکنید ، اگر خودتون زندگیتون رو نسازید هیچ کس دیگری براتون اینکار رو انجام نخواهد داد .

اولین راهش میدونید چیه ؟ ( این هم در واقع یکی از کارهایی هست که قراره شروع کنیم و انجامش بدیم )

یک لیست بسازید و موفقیت هاتون رو داخلش بنویسید و از خودتون بابت رسیدن به اونها تشکر کنید . چیزهایی که بخاطرشون به خودتون افتخار می کنید و این لیست رو در کنار آینه اتاقتون بچسبونید چون قطعا زمانهایی خواهند بود که شما احساس خوبی نخواهید داشت ، به خودتون ، به زندگی ، به وضعیت شغلی و …

و لازمه در اون  زمانها اون لیست رو دربیارید و بارها و بارها و بارها بخونید به مدت دو هفته مدام بخونیدش تا از اون طوفان بیرون بیاید . کسی شما رو باور نخواهد کرد تا زمانی که خودتون خودتون رو باور کنید .

تو این برنامه هفت هفته ای قرار هست تلاش کنیم مسیر رو یاد بگیریم . مسیری که قطعا به این هفت هفته ختم نخواهد شد .

چیزهایی که تو این برنامه قرار هست یاد بگیریم ؟

 • این برنامه ۷ هفته تمرین داره که برای هر روز دقیقا مشخص کردیم که چه کارهایی باید انجام بدید . اینطوری نیست که بهتون بگه مثبت نگر باشید و مشخص نکنه چطوری مثبت نگری رو تمرین کنید . در واقع تمرین های این پکیج راه حل های عملی هستن .
 • از طریق تمرین های ساده برای به دست آوردن سلامتی جسمی ، عزت نفس و اعتماد به نفس شما رو بالا میبره .
 • از طریق تمرین های ساده برای کشف قدرت درون شما رو در چشم بقیه درخشان تر میکنه .
 • بهتون یاد میده چطور خودتون رو بیشتر دوست داشته باشید .
 • متوجه میشید که چرا ذهن ما تمایل داره منفی نگر باشه و مثبت نگری رو تمرین خواهید کرد .
 • یک راه حل فوق العاده برای روزهای سخت بهتون پیشنهاد میده که به وسیله اون میتونید سختی ها رو راحتتر پشت سر بگذارید .
 • ذهن شما رو بر روی اهدافتون متمرکز میکنه و از این طریق باعث میشه زندگی جذاب تری بسازید و این زندگی پایه ای برای افزایش اعتماد به نفستون خواهد بود .
 • بهتون یاد میده چطور دستاوردها و موفقیت هاتون رو بهتر ببینید و نقاط ضعفتون رو بپذیرید .
 • بهتون یاد میده چطور قبل از ازدواج با فرد دیگری با خودتون ازدواج کنید و به بودن کنار خودتون در سختی های زندگی وفادار باشید .
 • توانایی هاتون رو بهتون یادآوری میکنه .
 • بهتون یاد میده چطور خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید و تمرکز و تلاشتون رو بگذارید روی زندگی و اهداف خودتون .
 • یاد میگیرید چطور به دنبال تایید گرفتن از بقیه نباشید و راه درست رو انتخاب کنید و پیش ببرید .
 • یاد میگیرید قدردان خودتون باشید ، قبل از اینکه از هر کس دیگری در زندگیتون قدردانی کنید .

و مطالب بسیار ارزشمند دیگه .

برنامه تایید شده افزایش اعتماد به نفس

نامحدود است

دسترسی کامل پس از دریافت برنامه برای استفاده از راهکارها و دیدن نتایج

قابل اعتماد است

برای شما کاربردی نداشت ؟ به من اطلاع دهید و من به طور کامل برای شما پولتان را بر میگردانم 

سریع است

تنها چند دقیقه پس از خرید می توانید برنامه را دریافت کنید